09:57 23 Noyabr 2017
188 dəfə oxunub
Çap versiyası
...

Bu gün Avropa Liqasında qrup mərhələsinin 5-ci turunun oyunları keçiriləcək.
 12 qrupda ümumilikdə 24 matç olacaq.

Bu turda 19 komanda - "Vilyarreal”, "Astana”, "Partizan”, "Lüdoqorets”, "Braqa”, "Milan”, AEK, "Atalanta”, "Lion”, "Kopenhagen”, "Şerif”, "Viktoriya”, "Srvena Zvezda”, "Zalsburq”, "Marsel”, "Ostersun”, "Zarya”, "Nitsa” və "Real Soseydad” 1/16 finala vəsiqəni təmin edə bilər.

Qeyd edək ki, artıq  “Dinamo” (Kiyev), “Latsio”, “Styaua” “Zenit” və “Arsenal” 1/16 finala yüksəlib. “Makkabi” (Təl-Əviv), “Vardar” və “Everton” isə qrupdan çıxmaq şanslarını itirib.


3 noyabr

Avropa Liqası

V tur

G qrupu

22:00. “Viktoriya” (Çexiya) - “Styaua” (Rumıniya)

22:00. “Luqano” (İsveçrə) - “Hapoel” (Beyer-Şeva, İsrail)


1.

Styaua

4

3

1

0

8:3

10

2.

Viktoriya

4

2

0

2

9:8

6

3.

Hapoel

4

1

1

2

5:7

4

4.

Luqano

4

1

0

3

6:10

3




H qrupu

22:00. “Köln” (Almaniya) – “Arsenal” (İngiltərə)

22:00. BATE (Belarus) - “Srvena Zvezda” (Serbiya)

 

1.

Arsenal

4

3

1

0

8:3

10

2.

Srvena Zvezda

4

1

2

1

2:2

5

3.

BATE

4

1

1

2

6:10

4

4.

Köln

4

1

0

3

6:7

3



İ qrupu

22:00. “Zalsburq” (Avstriya) - “Gimaraynş” (Portuqaliya)

22:00. “Konyaspor” (Türkiyə) - “Marsel” (Fransa)


1.

Salzburg

4

2

2

0

4:1

8

2.

Marsel

4

2

0

2

3:3

6

3.

Konyaspor

4

1

1

2

2:4

4

4.

Gimaraynş

4

1

1

2

4:5

4



 


J qrupu

22:00. “Atletik” (İspaniya) - “Herta” (Almaniya)

22:00. “Ostersun” (İsveç) - “Zarya” (Ukrayna)

 

1.

Ostersunds

4

2

1

1

5:3

7

2.

Zorya

4

2

0

2

3:5

6

3.

Atletik

4

1

2

1

3:3

5

4.

Herta

4

1

1

1

3:3

4



K qrupu

22:00. “Latsio” (İtaliya) - “Vitess” (Hollandiya)

22:00. “Nitsa” (Fransa) - “Zulte Veragem” (Belçika)


1.

Latsio

4

4

0

0

9:3

12

2.

Nitsa

4

2

0

2

9:6

6

3.

Varegem

4

1

1

2

4:8

4

4.

Vitess

4

0

1

3

3:9

1


 

L qrupu

22:00. “Rusenborq” (Norveç) - “Real Sosyedad” (İspaniya)

22:00. “Zenit” (Rusiya) - “Vardar” (Makedoniya)

 

1.

Zenit

4

3

1

0

12:3

10

2.

Real Sosyedad

4

3

0

1

14:3

9

3.

Rusenborq

4

1

1

2

5:9

3

4.

Vardar

4

0

0

4

4:14

0



A qrupu

20:00. “Astana” (Qazaxıstan) - “Vilyareal” (İspaniya)

00:05. “Makkabi” (Tel-Əviv, İsrail) – “Slaviya” (Çexiya)


1.

Vilyarreal

4

2

2

0

7:3

8

2.

Astana

4

2

1

1

7:4

7

3.

Slavia

4

1

2

1

4:5

5

4.

Makkabi

4

0

1

3

0:6

1



  
B qrupu

00:05. “Partizan” (Serbiya) - “Yanq Boyz” (İsveçrə)

00:05. “Skenderbeu” (Albaniya) - “Dinamo” (Ukrayna)


1.

Dinamo K.

4

3

1

0

7:3

10

2.

Partizan

4

1

2

1

5:4

5

3.

Yanq Boyz

4

0

3

1

2:3

3

4.

Skenderbeu

4

0

2

2

2:6

2


C qrupu

00:05. “Ludoqorets” (Bolqarıstan) - “Başakşəhər” (Türkiyə)

00:05. “Braqa” (Portuqaliya) - “Hoffenhaym” (Almaniya)


1

Ludoqorets

4

2

2

0

5:2

8

2.

Braqa

4

2

1

1

5:5

7

53.

Hoffenhaym

4

1

1

2

6:6

4

4.

Başakşehir

4

0

2

2

3:6

2



 

D qrupu

00:05. AEK (Yunanıstan) - “Riyeka” (Xorvatiya)

00:05. “Milan” (İtaliya) - “Austriya” (Avstriya)



1.

Milan

4

2

2

0

8:3

8

2.

AEK

4

1

3

0

4:3

6

3.

Austriya

4

1

1

2

8:11

4

4.

Riyekaa

4

1

0

3

7:10

3



 

E qrupu

00:05. “Lion” (Fransa) - “Apollon” (Kipr)

00:05. “Everton” (İngiltərə) - “Atalanta” (İtaliya)
 

1.

Atalanta

4

2

2

0

8:3

8

2.

Lion

4

2

2

0

7:3

8

3.

Apollon

4

0

3

1

6:7

3

4.

Everton

4

0

1

3

3:10

1


F qrupu

22:00. “Lokomotiv” (Rusiya) - “Kopenhagen” (Danimarka)

00:05. “Şerif” (Moldova) - “Zlin” (Çexiya)

 


1.

Kopenhagen

4

1

3

0

4:1

6

2.

Şerif

4

1

3

0

3:2

6

3.

Lokomotiv

4

1

2

1

5:3

5

4.

Zlin

4

0

2

2

1:7

2


Şərh yaz




Enter Code*:

Son xəbərlər
 
Xəbər başlıqları
18-12-2017
17-12-2017
16-12-2017
16.12.2017 Neft ucuzlaşdı

Bütün xəbərlər

 
© 2012 Strategiya.az
Proqramlaşdırma: Encoder.Az
1.4117 san