YAP deputatlığa namizədlərinin siyahısını açıqladı (ADLAR)

18:13 / 27.12.2019

Yeni Azərbaycan Partiyası (YAP) fevralın 9-da Milli Məclisə keçiriləcək növbədənkənar parlament seçkilərində iştirak edəcək namizədlərinin siyahısını açıqlayıb.

Trend-in məlumatına görə, namizədlərin siyahısı partiyanın İdarə Heyətinin bu gün keçirilən iclasında təsdiq olunub. Siyahı aşağıdakı kimidir:

1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi

Talıbov Vasif Yusif oğlu

2 saylı Şərur seçki dairəsi

Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu

4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi

İbrahimov Eldar Rza oğlu

5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi

Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu

6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi

Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı

7 saylı Ordubad-Culfa seçki dairəsi

Quliyev Cəbi Hüseyn oğlu

8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi

Əliyarlı Kübra Məhəmməd qızı

9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi

Qafarov Kamaləddin Nəsrəddin oğlu

10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi

Əliyev Anar Məmməd oğlu

11 saylı Qaradağ seçki dairəsi

Hüseynov Aydın Nəsir oğlu

12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi

Xasiyeva Səbinə Səməd qızı

13 saylı Xəzər - Pirallahı seçki dairəsi

Əliyev Rauf Asif oğlu

14 saylı Xəzər seçki dairəsi

Əhmədova Şəfəq Firudin qızı

15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi

Nağıyev Rauf Nəriman oğlu

16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi

Səfərov İlham İlyas oğlu

17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi

Allahverdiyev Elnur Marat oğlu

18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi

Rzayev Xudaqulu Əhəd oğlu

19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi

Məmmədov Hikmət Baba oğlu

20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi

Allahyarlı Nihad Vüqar oğlu

21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi

İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı

22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi

Hüseynov Sərraf Balaxan oğlu

23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi

Rəhimov Elnur Fidail oğlu

24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi

Mustafayev Elnur Elşad oğlu

25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi

Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı

26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi

Hacıyeva Afaq Şirzad qızı

27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi

Salahzadə Əliabbas Qalib oğlu

28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi

Cabbarova Xatirə Qılman qızı

29 saylı Səbail seçki dairəsi

Hüseynova Aytən Arif qızı

30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi

Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı

31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi

Ağcayev Nizaməddin Fərhad oğlu

32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi

Həsənova Afət Əbil qızı

33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi

Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu

34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi

Zabelin Mixail Yuryeviç

35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi

Əliyev Turan Adil oğlu

36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi

Rzayev Kənan Əfqan oğlu

37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi

Kərimzadə Pərvin Orxan qızı

38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi

Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu

39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi

Cəfərov Müşviq Cəfər oğlu

40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi

Quliyev Musa İsa oğlu

41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi

Hüseynova Hicran Kamran qızı

42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi

Mirkişili Tahir Famil oğlu

43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi

Hacıyev Emin Məcid oğlu

44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi

Məmmədov Müşviq Fazil oğlu

45 saylı Abşeron seçki dairəsi

Əsədov Oqtay Sabir oğlu

46 saylı Şirvan seçki dairəsi

Quliyev Azər Əli oğlu

47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi

Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu

48 saylı Yevlax seçki dairəsi

Məmmədov İlham Kazım oğlu

49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi

Hüseynov Əli Məhəmməd oğlu

50 saylı Abşeron – Qobustan seçki dairəsi

Mikayılov Elman Elxan oğlu

51 saylı Qusar seçki dairəsi

Badamov Azər Camal oğlu

52 saylı Quba seçki dairəsi

Şeydayeva Aysel Balasultan qızı

53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi

Bayramlı Habil Laçın oğlu

54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi

Qurbanov Sadiq Haqverdi oğlu

55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi

Səlimov Eldəniz Adil oğlu

56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi

Mərdanov Kənan Zeynal oğlu

57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi

Qəribov Nizami İsməli oğlu

58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi

Ələskərov Saleh Adil oğlu

59 saylı Salyan seçki dairəsi

Hacıyev Rəşad Əzizağa oğlu

60 saylı Salyan-Neftçala seçki dairəsi

Axundov Etibar Əkrəm oğlu

61 saylı Neftçala seçki dairəsi

Sadıqova Gültəkin Zakir qızı

62 saylı Saatlı seçki dairəsi

Ələkbərli Əziz Yusif oğlu

63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi

Cəfərov Kamal Xaqani oğlu

64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi

Məmmədov Ramin Ələmşah oğlu

65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi

Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu

66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi

Şahbazova Səyalə Əhmədağa qızı

67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi

Həsənov Malik Əvəz oğlu

68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi

Nəsirov Elman Xudam oğlu

69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi

Sadıqov Etibar Sadıq oğlu

70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi

Məmmədov Məşhur Şahbaz oğlu

71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi

İsgəndərov Anar Camal oğlu

72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi

Əliyev Sərvər Məlikməmməd oğlu

73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi

Bağırov Güloğlan Baloğlan oğlu

74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi

Rəcəbli Hadı Musa oğlu

75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi

Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu

76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi

Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu

77 saylı Astara seçki dairəsi

Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu

78 saylı Lerik seçki dairəsi

Məmmədov İqbal Nəriman oğlu

79 saylı İmişli seçki dairəsi

Əzimov Nazim Abdulrəhim oğlu

80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi

Muradov Rüfət Ehtiram oğlu

81 saylı Beyləqan seçki dairəsi

İsmayılov Şahin Əmir oğlu

82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi

Rzayev Tahir Musa oğlu

83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi

Rəhimov Rəşad Akif oğlu

84 saylı Füzuli seçki dairəsi

Məmmədova Svetlana Gəray qızı

85 saylı Şamaxı seçki dairəsi

Lazımov Arif Hacımurad oğlu

86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi

Muradov Zaur Fazil oğlu

87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi

Hüseynov Əli Abbas oğlu

88 saylı Göyçay seçki dairəsi

Hacıyeva Ləman Amil qızı

89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi

Şükürov Rəşad Əlibala oğlu

90 saylı Ağdaş seçki dairəsi

Osmanov Cavid Həmid oğlu

91 saylı Ucar seçki dairəsi

Həsən Ramil Sahib oğlu

92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi

Əhmədov Urfan Nizaməddin oğlu

93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi

Yıldırım Fatma Vidadi qızı

94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi

Məmmədov Qnyaz Vəli oğlu

95 saylı Tərtər seçki dairəsi

Əsədov Eldar Garay oğlu

96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi

Məmmədov Anar İlyas oğlu

97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi

Vəliyev Ağalar İsrəfil oğlu

98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi

Qafarova Sahibə Əli qızı

99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi

Həsənov Nurlan İrfan oğlu

100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi

Bayramov Kamran Fərhad oğlu

101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi

Mirbəşiroğlu Elşad Mirbəşir oğlu

102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi

Səfərov Nizami Abdulla oğlu

103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi

Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı

104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi

Məhərrəmova Elnarə Səməndər qızı

105 saylı Tovuz seçki dairəsi

Hüseynova Məhəbbət Müsəllim qızı

106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi

Tağıyev Niyazi Yusif oğlu

107 saylı Qazax seçki dairəsi

Seyidov Səməd İsmayıl oğlu

108 saylı Ağstafa seçki dairəsi

Cəfərov Nizami Qulu oğlu

109 saylı Balakən seçki dairəsi

Məhəməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu

110 saylı Zaqatala seçki dairəsi

Bayramov Bəhruz Qurban oğlu

111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi

Əliyeva Kamilə Əliağa qızı

112 saylı Qax seçki dairəsi

Əfəndi Mahir Qalib oğlu

113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi

İskəndərov Vüqar Yapon oğlu

114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi

İsmayılova Südabər Şöyüb qızı

115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi

Həsənov Rahim Rafiq oğlu

116 saylı Qəbələ seçki dairəsi

Əliyev Samir Ramiq oğlu

117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi

Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı

118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi

Muradov Farid Mustafa oğlu

119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi

Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu

120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi

Məmmədov Ceyhun Valeh oğlu

121 saylı Laçın seçki dairəsi

Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu

123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi

Məmmədov Aqil Sadiq oğlu

124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi

Məmmədov Elman Camal oğlu

125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi

İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu

Yeni Azərbaycan Partiyası (YAP) fevralın 9-da Milli Məclisə keçiriləcək növbədənkənar parlament seçkilərində iştirak edəcək namizədlərinin siyahısını açıqlayıb.

Namizədlərin siyahısı partiyanın İdarə Heyətinin bu gün keçirilən iclasında təsdiq olunub. Siyahı aşağıdakı kimidir:

1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi

Talıbov Vasif Yusif oğlu

2 saylı Şərur seçki dairəsi

Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu

4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi

İbrahimov Eldar Rza oğlu

5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi

Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu

6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi

Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı

7 saylı Ordubad-Culfa seçki dairəsi

Quliyev Cəbi Hüseyn oğlu

8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi

Əliyarlı Kübra Məhəmməd qızı

9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi

Qafarov Kamaləddin Nəsrəddin oğlu

10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi

Əliyev Anar Məmməd oğlu

11 saylı Qaradağ seçki dairəsi

Hüseynov Aydın Nəsir oğlu

12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi

Xasiyeva Səbinə Səməd qızı

13 saylı Xəzər - Pirallahı seçki dairəsi

Əliyev Rauf Asif oğlu

14 saylı Xəzər seçki dairəsi

Əhmədova Şəfəq Firudin qızı

15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi

Nağıyev Rauf Nəriman oğlu

16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi

Səfərov İlham İlyas oğlu

17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi

Allahverdiyev Elnur Marat oğlu

18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi

Rzayev Xudaqulu Əhəd oğlu

19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi

Məmmədov Hikmət Baba oğlu

20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi

Allahyarlı Nihad Vüqar oğlu

21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi

İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı

22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi

Hüseynov Sərraf Balaxan oğlu

23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi

Rəhimov Elnur Fidail oğlu

24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi

Mustafayev Elnur Elşad oğlu

25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi

Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı

26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi

Hacıyeva Afaq Şirzad qızı

27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi

Salahzadə Əliabbas Qalib oğlu

28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi

Cabbarova Xatirə Qılman qızı

29 saylı Səbail seçki dairəsi

Hüseynova Aytən Arif qızı

30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi

Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı

31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi

Ağcayev Nizaməddin Fərhad oğlu

32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi

Həsənova Afət Əbil qızı

33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi

Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu

34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi

Zabelin Mixail Yuryeviç

35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi

Əliyev Turan Adil oğlu

36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi

Rzayev Kənan Əfqan oğlu

37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi

Kərimzadə Pərvin Orxan qızı

38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi

Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu

39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi

Cəfərov Müşviq Cəfər oğlu

40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi

Quliyev Musa İsa oğlu

41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi

Hüseynova Hicran Kamran qızı

42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi

Mirkişili Tahir Famil oğlu

43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi

Hacıyev Emin Məcid oğlu

44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi

Məmmədov Müşviq Fazil oğlu

45 saylı Abşeron seçki dairəsi

Əsədov Oqtay Sabir oğlu

46 saylı Şirvan seçki dairəsi

Quliyev Azər Əli oğlu

47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi

Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu

48 saylı Yevlax seçki dairəsi

Məmmədov İlham Kazım oğlu

49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi

Hüseynov Əli Məhəmməd oğlu

50 saylı Abşeron – Qobustan seçki dairəsi

Mikayılov Elman Elxan oğlu

51 saylı Qusar seçki dairəsi

Badamov Azər Camal oğlu

52 saylı Quba seçki dairəsi

Şeydayeva Aysel Balasultan qızı

53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi

Bayramlı Habil Laçın oğlu

54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi

Qurbanov Sadiq Haqverdi oğlu

55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi

Səlimov Eldəniz Adil oğlu

56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi

Mərdanov Kənan Zeynal oğlu

57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi

Qəribov Nizami İsməli oğlu

58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi

Ələskərov Saleh Adil oğlu

59 saylı Salyan seçki dairəsi

Hacıyev Rəşad Əzizağa oğlu

60 saylı Salyan-Neftçala seçki dairəsi

Axundov Etibar Əkrəm oğlu

61 saylı Neftçala seçki dairəsi

Sadıqova Gültəkin Zakir qızı

62 saylı Saatlı seçki dairəsi

Ələkbərli Əziz Yusif oğlu

63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi

Cəfərov Kamal Xaqani oğlu

64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi

Məmmədov Ramin Ələmşah oğlu

65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi

Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu

66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi

Şahbazova Səyalə Əhmədağa qızı

67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi

Həsənov Malik Əvəz oğlu

68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi

Nəsirov Elman Xudam oğlu

69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi

Sadıqov Etibar Sadıq oğlu

70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi

Məmmədov Məşhur Şahbaz oğlu

71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi

İsgəndərov Anar Camal oğlu

72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi

Əliyev Sərvər Məlikməmməd oğlu

73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi

Bağırov Güloğlan Baloğlan oğlu

74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi

Rəcəbli Hadı Musa oğlu

75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi

Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu

76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi

Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu

77 saylı Astara seçki dairəsi

Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu

78 saylı Lerik seçki dairəsi

Məmmədov İqbal Nəriman oğlu

79 saylı İmişli seçki dairəsi

Əzimov Nazim Abdulrəhim oğlu

80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi

Muradov Rüfət Ehtiram oğlu

81 saylı Beyləqan seçki dairəsi

İsmayılov Şahin Əmir oğlu

82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi

Rzayev Tahir Musa oğlu

83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi

Rəhimov Rəşad Akif oğlu

84 saylı Füzuli seçki dairəsi

Məmmədova Svetlana Gəray qızı

85 saylı Şamaxı seçki dairəsi

Lazımov Arif Hacımurad oğlu

86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi

Muradov Zaur Fazil oğlu

87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi

Hüseynov Əli Abbas oğlu

88 saylı Göyçay seçki dairəsi

Hacıyeva Ləman Amil qızı

89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi

Şükürov Rəşad Əlibala oğlu

90 saylı Ağdaş seçki dairəsi

Osmanov Cavid Həmid oğlu

91 saylı Ucar seçki dairəsi

Həsən Ramil Sahib oğlu

92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi

Əhmədov Urfan Nizaməddin oğlu

93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi

Yıldırım Fatma Vidadi qızı

94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi

Məmmədov Qnyaz Vəli oğlu

95 saylı Tərtər seçki dairəsi

Əsədov Eldar Garay oğlu

96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi

Məmmədov Anar İlyas oğlu

97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi

Vəliyev Ağalar İsrəfil oğlu

98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi

Qafarova Sahibə Əli qızı

99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi

Həsənov Nurlan İrfan oğlu

100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi

Bayramov Kamran Fərhad oğlu

101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi

Mirbəşiroğlu Elşad Mirbəşir oğlu

102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi

Səfərov Nizami Abdulla oğlu

103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi

Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı

104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi

Məhərrəmova Elnarə Səməndər qızı

105 saylı Tovuz seçki dairəsi

Hüseynova Məhəbbət Müsəllim qızı

106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi

Tağıyev Niyazi Yusif oğlu

107 saylı Qazax seçki dairəsi

Seyidov Səməd İsmayıl oğlu

108 saylı Ağstafa seçki dairəsi

Cəfərov Nizami Qulu oğlu

109 saylı Balakən seçki dairəsi

Məhəməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu

110 saylı Zaqatala seçki dairəsi

Bayramov Bəhruz Qurban oğlu

111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi

Əliyeva Kamilə Əliağa qızı

112 saylı Qax seçki dairəsi

Əfəndi Mahir Qalib oğlu

113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi

İskəndərov Vüqar Yapon oğlu

114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi

İsmayılova Südabər Şöyüb qızı

115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi

Həsənov Rahim Rafiq oğlu

116 saylı Qəbələ seçki dairəsi

Əliyev Samir Ramiq oğlu

117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi

Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı

118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi

Muradov Farid Mustafa oğlu

119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi

Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu

120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi

Məmmədov Ceyhun Valeh oğlu

121 saylı Laçın seçki dairəsi

Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu

123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi

Məmmədov Aqil Sadiq oğlu

124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi

Məmmədov Elman Camal oğlu

125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi

İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu


Etiket:

Strategiya.az

Xəbərlər
28.03.2020

Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyeva: Həkimlərin hər an qəbul etdikləri qərarlar, peşəkar bilik və bacarıqları, fədakarlıq və şəfqəti bizim əsas silahımız və ümidimizdir

28.03.2020

Prezident İlham Əliyevin çıxışı - TAM MƏTN

28.03.2020

Azərbaycanda daha 17 nəfərdə koronavirus infeksiyasına yoluxma qeydə alındı, 1 nəfər vəfat etdi - Operativ Qərargah

28.03.2020

Koronavirusla Mübarizəyə Dəstək Fonduna köçürülən vəsaitlərin məbləği məlum oldu

28.03.2020

"BakuBus"larda məsafənin gözlənilməsi qaydaları tətbiq edilib

28.03.2020

Deputatların koronavirusa görə testlərinin nəticələri açıqlandı

28.03.2020

Türkiyədə bütün xarici aviareyslər dayandırılır

28.03.2020

ABŞ-da koronavirusa yoluxma hallarının sayı 100 mini keçib

28.03.2020

İran koronavirusla mübarizəyə 23,8 milyard dollar ayıracaq

27.03.2020

Azərbaycanda xüsusi karantin rejimi gücləndirilib

27.03.2020

Dünyanın yeni kabusu - KORONAVİRUS

27.03.2020

“Azəriqaz” daş karxanalarının sahiblərinə: Təhlükəli qəza şəraiti yaratmayın! (FOTO)

27.03.2020

Mədəniyyət Nazirliyi Xalq artistinin dəfni ilə bağlı vətəndaşlara müraciət etdi

27.03.2020

Koronavirusa görə Bakıya giriş qadağasını pozan şəxs saxlanılıb

27.03.2020

BNA-dan xəbərdarlıq: Qaydalara əməl olunmasa müntəzəm marşrut xətlərinin fəaliyyəti dayandırıla bilər

27.03.2020

Məşhurlar xalqa çağırış etdi - Evdə qalaraq həm özünüzü, həm də insanları təhlükədən qoruyun

27.03.2020

Astarada karantin rejimini pozanlara xəbərdarlıq edildi

27.03.2020

Azərbaycanda hərbi xidmətə çağırış müddəti mayın 31-ə qədər uzadılır

26.03.2020

Doğum haqqında təkrar şəhadətnamələrlə bağlı yeni QƏRAR

26.03.2020

Operativ Qərargah xüsusi karantin rejimi ilə bağlı iclas keçirdi, icra hakimiyyətlərinə ciddi göstəriş verildi

26.03.2020

Azərbaycanda 29 koronavirusa yoluxma faktı qeydə alınıb, 1 nəfər vəfat edib

26.03.2020

Ali və orta ixtisas təhsili müəssisələrinə sənəd qəbulu təxirə salındı

26.03.2020

"İçərişəhər"in bütün küçələri xüsusi məhlulla yuyulur

25.03.2020

Tibb işçilərinin əməkhaqlarına müddətli əlavə müəyyən edilib - QƏRAR

25.03.2020

Azərbaycanda qeyri-iş günlərinin sayı artırıldı

25.03.2020

Azərbaycanda 6 yeni koronavirusa yoluxma qeydə alınıb, 1 nəfər vəfat edib - Operativ Qərargah

25.03.2020

“Azərişıq”: Ünvanı məlum olmayan elanlar həqiqəti əks etdirmir və cəmiyyətdə çaşqınlıq yaradır

25.03.2020

Kaspi Təhsil Şirkəti Covid 19 ilə mübarizə kampaniyasına qoşuldu

25.03.2020

Elman Nəsirov: Cənab Əliyevin islahatları vətəndaş rifahının sosial inqilabıdır

25.03.2020

Teledərslərin sabahkı cədvəli açıqlanıb

25.03.2020

Koronavirus pandemiyasının Azərbaycan iqtisadiyyatına təsirini qiymətləndirmək üçün yaradılmış İşçi Qrupun iclası keçirilib

25.03.2020

Neft Daşlarında çalışanlar barədə qərar verildi

25.03.2020

Naxçıvanda kafe və restoranların iş rejimi qısaldılıb, iri ticarət mərkəzlərinin fəaliyyəti məhdudlaşdırılıb

25.03.2020

Koronavirusa yoluxanların sayı 400 min nəfəri keçib

25.03.2020

Azərbaycan Yay Olimpiya Oyunlarının 2021-ci ilə keçirilməsi ilə bağlı görüləcək tədbirləri açıqlayıb

24.03.2020

Professor Əli Həsənov: "Bəşəri bəlaya qalib gələ bilərik"

24.03.2020

Sona Vəliyevadan #Evdeqal çağırışına DƏSTƏK

24.03.2020

Azərbaycanda yas mərasimləri ilə bağlı yeni QADAĞA

24.03.2020

Prezident İlham Əliyevin müsahibəsi

24.03.2020

Qaradağın icra başçısı cəzalandırıldı

24.03.2020

Mənzil daxilindəki su sayğaclarının oxunması müvəqqəti dayandırılır

24.03.2020

Heydər Əliyev Fondu Koronavirusla Mübarizəyə Dəstək Fonduna vəsait köçürdü

24.03.2020

Bakı metrosundan istifadə edənlərin sayı azalıb

24.03.2020

Azərbaycanda şəhər və rayondaxili marşrutlar adi qaydada fəaliyyətlərini davam etdirəcək

23.03.2020

Baş infeksionist: Koronavirusla bağlı psixoloji sarsıntıya, təşvişə heç bir əsas yoxdur

23.03.2020

Azərbaycanda hərbi qulluqçuların ehtiyata buraxılmasında hər hansı bir dəyişiklik nəzərdə tutulmayıb

23.03.2020

Rusiyada koronavirusa daha 71 yoluxma halı aşkarlanıb

23.03.2020

Ötən sutka ərzində Çində 39 nəfər koronavirusa yoluxub

23.03.2020

Azərbaycan XİN Abxaziyada qondarma “prezident seçkiləri” ilə bağlı bəyanat yayıb

22.03.2020

Azərbaycanda 12 yeni koronavirusa yoluxma qeydə alınıb - Operativ Qərargah